lt en
Naujienų prenumerata

Naujienos

2018-11-22Ferrari alsuojantis granitas

Yra parkų ir yra unikalią idėją, įkvepiančią mintį, gamtos eleganciją atskleidžiančių parkų. Netoli Vilniaus, Sudervėje tyvūliuojančio Vilnojos ežero pakrantėje yra būtent toks parkas. Iš verslo ir meno unijos gimęs, iš paprastos paežerės elegantišku ramybės kampeliu virtęs Vidmanto Martikonio akmens skulptūrų parkas „Vilnoja".

2018-06-11Kas paskatina jaunus žmones tapti skulptoriais?

Vilniaus dailės akademijos studentas Kristupas Bimbiras buvo laimėjęs visuomeninės organizacijos „Vilnoja“ stipendiją. Studijos jau baigėsi, bet kūrybinės veiklos planai tęsiasi. Kas paskatina jaunus žmones tapti skulptoriais?

2018-05-02Pokalbis su būsimuoju skulptoriumi Donatu Repeika

Visuomeninė organizacija „Vilnoja" kasmet skiria stipendijas ugdyti jauniesiems talentams, kurie dirba su skulptūra. Šiuo metu stipendiją gauna Vilniaus dailės akademijos studentas Donatas Repeika. Pakalbinome Donatą apie studijas, įkvėpimą ir skulptūras. Kviečiame paskaityti ir pažiūrėti Donato darbus.

2018-04-26Paremkite mus - skirkite 2% nuo pajamų mokesčio

Dar liko kelios dienos, kuomet galite nuspręsti, kam skirti 2% pajamų mokesčio dalį. Jeigu jums artima „Vilnojos“ veikla, kviečiame jus prisidėti prie meno puoselėjimo Lietuvoje ir skirti 2% visuomeninei organizacijai „Vilnoja“.

2017-11-08Visuomeninės organizacijos „Vilnoja“ stipendijos – dar dviem studentams

Tęsdama gražias tradicijas, visuomeninė organizacija „Vilnoja“ vėl skyrė stipendijas jauniesiems talentams ugdyti.

© Stoneart 2001-2020